Rejestracja u bukmachera bez dowodu osobistego – jak to działa?

Zdecydowana większość firm bukmacherskich od pewnego czasu oferuje swoim graczom możliwość rejestracji bez konieczności skanowania dowodu osobistego. Jest to usługa tak zwanej szybkiej rejestracji. Takie rozwiązanie dedykowane jest wszystkim tym graczom, którzy obawiają się wstawiać skan dowodu osobistego na samym początku swojej przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Jak dokładnie działa system szybkiej rejestracji? Odpowiadamy w dzisiejszym artykule. 

szybka rejestracja w zakładach bukmacherskich
Szybka rejestracja konta bukmacherskiego bez dowodu w STS

Szybka rejestracja bez dowodu osobistego u bukmachera – jak to działa? 

Opcja pełnej rejestracji została stworzona przez firmy bukmacherskie w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez użytkowników. Wielu graczy narzekało, że podczas tworzenia konta u bukmachera muszą od razu wstawiać skan dowodu czy wpisywać numer konta bankowego. Obecnie szybka rejestracja dostępna jest praktycznie u wszystkich popularnych bukmacherów w Polsce. U niektórych firm obowiązuje teraz wyłącznie szybka rejestracja, zaś inni bukmacherzy pozwalają rejestrować się użytkownikom zarówno w ramach szybkiej jak i pełnej rejestracji. Największym atutem systemu pełnej rejestracji z pewnością jest czas, który zyskujemy na tym, że nie musimy podawać bardzo szczegółowych danych. 

Czym dokładnie różni się pełna rejestracja od szybkiej rejestracji? Tym, że nie musimy wstawiać skanu swojego dowodu osobistego ani podawać numeru rachunku bankowego. Wystarczy, że podamy najbardziej podstawowe dane osobowe oraz dane konta gracza, a już będziemy mogli korzystać w swobodny sposób z oferty danej firmy bukmacherskiej. 

Warto jednak wiedzieć o tym, że każde rozwiązanie zawsze ma zarówno plusy jak i minusy. Nie inaczej jest w przypadku systemu szybkiej rejestracji. O co dokładnie chodzi? Chodzi o to, że zdecydowana większość obecnie legalnych bukmacherów nie oferuje graczom posiadającym konto tymczasowe pełnego pakietu bonusów, co dla wielu graczy może być ogromną wadą. Ponadto, osoby posiadające konto tymczasowe mają nałożone limity na grę. Najważniejsze jest jednak to, że osoby mające konto tymczasowe u bukmachera nie mają możliwości wypłacenia zgromadzonych przez siebie środków na prowadzony przez siebie rachunek bankowy.

bonus bez depozytu bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Dużym atutem takiego konta tymczasowego jest jednak to, że zaraz gdy prześlemy komplet dokumentów (skan dowodu i numer rachunku bankowego), nasze konto zostanie zmienione na stałe. Z tego względu bardzo wielu graczy decyduje się na założenie konta w ramach szybkiej rejestracji, a po zebraniu pierwszych środków z wygranych zamieniają je na konto stałe. Oprócz tego, wszyscy gracze, którzy w pozytywny sposób przejdą przez proces szybkiej rejestracji, zyskują dostęp do oglądania transmisji meczów na żywo u tych bukmacherów, którzy posiadają funkcję live streamingu. 

Bukmacher bez dowodu w Polsce 

Legalne w Polsce firmy bukmacherskie, które proponują swoim graczom skrócony proces rejestracji, nazywa się bukmacherami bez dowodu. Wysyłanie skanu dowodu osobistego to najbardziej czasochłonny element procesu rejestracji, gdyż często na weryfikację konta trzeba czekać nawet 2 dni. Dlatego jego wstawianie na samym początku dla wielu graczy może być bardzo niekomfortowe. 

Na szczęście Polscy bukmacherzy poszli z duchem czasu i zaoferowali usługę, która nie tylko przyspiesza proces rejestracji ale również obstawiania meczów w zakładach bukmacherskich czy odbierania bonusów i promocji.

Bukmacher

Bukmacher internetowy w Polsce, który oferuje najwięcej graczom to Betclic. Ten legalny w Polsce bukmacher cieszy się dużym zaufaniem wśród graczy, opinie o betclic również są doskonałe. Graczom najbardziej podoba się oferta zakładów, wysokie kursy, promocje i darmowe bonusy.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button