Dlaczego warto jest obstawiać tylko u legalnych bukmacherów?

Naturalnie wiele osób ma obiekcje co do tego, bo w końcu przecież można też obstawiać u zagranicznych bukmacherów, i wygrywać potencjalnie więcej, prawda? Jednakże z drugiej strony to nie jest takie proste, jak się wydaje, dlatego też dziś przedstawimy wam, dlaczego warto jest obstawiać tylko u legalnych, polskich bukmacherów!

Dlaczego warto jest obstawiać tylko u legalnych bukmacherów?

Twoje dane nie zostaną wykradzione

Korzystając z usług Polskich firm bukmacherskich możesz łatwo dokonywać transakcji finansowych pomiędzy naszym kontem użytkownika a kontem bankowym. Wszystkie operacje będą wykonywane natychmiast i całkowicie bezpiecznie, dzięki czemu możemy zapewnić, że nasze fundusze nie zostaną przechwycone przez osoby trzecie i użyte do złośliwych celów.

To normalne, że każdy chce wygrać jak najwięcej pieniędzy. Nie ma wątpliwości, ale z drugiej strony polscy bukmacherzy mogą ci tylko zapewnić w pełni legalną wypłatę, więc stawiając u certyfikowanych firm różne dyscypliny – można sporo zarobić. Co najważniejsze, to legalny bukmacher oferuje również najpopularniejsze piłki nożnej – takie jak piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka i koszykówka, podczas gdy nielegalny bukmacher może nie mieć tego w swojej ofercie.

bonus bez depozytu bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Bukmacherzy opłacą twoje podatki

Oczywiście tylko legalni bukmacherzy odprowadzają podatki, więc dzięki temu nie musisz opodatkować swojego dochodu i możesz go łatwo wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zakłady. Oczywiście legalni bukmacherzy będą rozliczać zakłady uczciwie. Jeśli ktoś wygra, gotówka zostanie przelana na jego konto, a następnie pieniądze można szybko wypłacić różnymi metodami.

Jak wspomniano wcześniej, wiele opcji pomaga również zarobić pieniądze, a obstawiający zakłady sportowe mogą wybierać spośród różnych zajęć sportowych. Nie tylko najpopularniejsze. Zazwyczaj wybiera się sporty niszowe. Wielu bukmacherom na polskim rynku brakuje też monopolu, co jest kolejną bardzo dobrą wiadomością dla bukmacherów. Możesz więc na przykład liczyć na bardzo ciekawe promocje bukmacherskie na start. Dlatego od samego początku na koncie będziesz miał dużo pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gra u nielegalnego bukmachera

Strony większości nielegalnych bukmacherów są blokowane przez operatorów intenernetowych, ale przynajmniej część z nich próbowała przestrzegać polskiego prawa i po prostu zrezygnowała z zakładów w naszym kraju, ale niektóre nielegalne podmioty nie mogły nic na to poradzić. Poza tym warto jest tu również wspomineć o tym, że w razie przyłapania na grze, nielegalny bukmacher przecież nic nie ma tu do tego, z racji tego, że przecież nie może nic z tym zrobić, że ty zdecydowałeś się grać u niego, podczas gdy Polski rząd nakazuje ci granie tylko u legalnych bukmacherów, prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button