Betclic Polska kod promocyjny na bonus bez depozytu

Betclic to jedna z najlepiej rozpoznawanych marek bukmacherskich w Polsce. Słyszeli o niej praktycznie wszyscy doświadczeni gracze. Nie każdy jednak wie o tym, iż ten bukmacher miał w ostatnich latach sporo problemów, przez co przez jakiś czas nie mógł nawet świadczyć swoich usług dla Polaków. W dzisiejszym artykule odpowiadamy, czy Betclic jest legalny oraz pokrótce omawiamy najważniejsze elementy jego oferty. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

betclic kod promocyjny na bonus bez depozytu
Czy bukmacher Betclic oferuje bonus bez depozytu? Jaki kod promocyjny?

Betclic – czy to legalny bukmacher? Odpowiedź może Cię zaskoczyć! 

Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce ze względu na swoje duże doświadczenie na tym rynku. Mimo tego, polscy klienci musieli trochę poczekać, zanim znalazł się on w gronie legalnych firm bukmacherskich. Czy zatem teraz Betclic to legalna firma? Mamy dobrą wiadomość: tak, Betclic to w pełni legalna firma, która działa zgodnie z przepisami polskiego prawa. Betclic uzyskał zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich 26 września 2018 roku, jednak dopiero w lipcu 2019 została uruchomiona jego strona internetowa.

Marka Betclic wcześniej była już dostępna w naszym kraju, jednak zdecydowała się opuścić nasz rynek ze względu na wprowadzenie nowej ustawy hazardowej. Przez jakiś czas strona internetowa Betclic widniała nawet w rejestrze domen zakazanych. Betclic.pl to jeden z najpopularniejszych bukmacherów, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród zawodników. Czy jego oferta jest atrakcyjna?

bonus bez depozytu bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jak prezentuje się strona internetowa firmy bukmacherskiej Betclic?

Strona internetowa bukmacher Betclic dostępna jest pod adresem www.betclic.pl. Trzeba przyznać, iż stworzyli ją z pewnością eksperci mający smykałkę do realizacji tego typu projektów. Podstawową rzeczą, która rzuca się w oczy jest fakt, iż witryna główna Betclic mocno przypomina tę, którą była dostępna dla graczy jeszcze kilka lat temu. Było to przed tym, gdy została wprowadzona w Polsce ustawa antyhazardowa. Stworzenie strony w podobnym stylu do poprzedniej było bardzo dobrym zabiegiem, ponieważ dzięki temu Betclic ma większe szanse wśród starszych graczy – z sentymentem będą oni podchodzili do propozycji tej firmy bukmacherskiej.

Układ strony internetowej bukmachera Betclic jest bardzo podobny do układu stosowanego przez inne popularne firmy bukmacherskie. Po lewej stronie ulokowana jest lista wszystkich dyscyplin sportowych do obstawiania. Po prawej mamy pusty kupon, który można wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. W tym tkwi właśnie przewaga internetowych bukmacherów, iż swoje usługi świadczą oni zarówno w dzień, jak i w nocy. Dominującym kolorem na stronie internetowej firmy bukmacherskiej Betclic jest czerwień. Strona wyróżnia się niesamowicie dużą przejrzystością oraz czytelnością. Żaden z graczy na pewno nie będzie miał żadnych problemów z tym, aby znaleźć na niej wszelkie interesujące go informacje. Betclic opinie pod tym względem ma naprawdę bardzo dobre. 

Jaka jest oferta przygotowana przez firmę bukmacherską Betclic? 

Betclic nieustannie pracuje nad urozmaiceniem swojej oferty – cały czas wprowadzane są w niej modyfikacje mające na celu przekonanie do rejestracji jak największej liczby osób. ?Bardzo wyróżniającym się elementem oferty Betclic jest liczba dyscyplin. Gracze mogą tam obstawiać wydarzenia z przeszło 40 dyscyplin, co w porównaniu z innymi bukmacherami jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. Znajdziemy tam zarówno popularne sporty, takie jak piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, tenis stołowy, baseball, futsal czy futboll amerykański, ale są tam również sporty cieszące się mniejszą popularnością. Mowa tutaj na przykład o biathlonie czy żeglarstwie. 

Czy w Betclic są sporty wirtualne?

Niestety, Bukmacher Betclic w tej chwili nie ma w swojej ofercie sportów wirtualnych. Nasze źródło zbliżone do bukmachera wskazuje jednak, iż może to się zmienić w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Jeśli tak by się stało, Betclic opinie z pewnością będzie miał jeszcze lepsze. 

Czy w Betclic są e-sporty?

E-sporty cieszą się ogromną popularnością u wielu firm bukmacherskich. Eksperci od rynku bukmacherskiego wskazują, iż e-sporty to prawdziwa przyszłość rynku bukmacherskiego w Polsce. Warto wiedzieć, że Betclic wzorem innych firm bukmacherskich udostępnia dla swoich klientów zakłady na e-sport. Wśród dostępnych tytułów do obstawiania znajdują się LoL, Overwatch czy StarCraft 2. Ta lista nieustannie się powiększa, dzięki czemu Betclic opinie ma niesamowicie dobre. 

Jakie są bonusy dla nowo zarejestrowanych użytkowników w Betclic?

Każdy bukmacher musi organizować promocje dla nowo zarejestrowanych użytkowników, aby jak najlepiej zachęcić ich do utworzenia konta. Nie inaczej jest w przypadku Betclic. Możemy tam liczyć na wiele promocji specjalnych. Jedną z nich jest na przykład bonus cashback w wysokości do 550 złotych. Polega to na tym, że jest to zakład bez ryzyka do 550 złotych. Jeśli go nie wygramy, wówczas nic nie stracimy. 

darmowy bonus bukmachera betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic w Polsce – bonus, kod promocyjny

Kod promocyjny Betclic na bonus bez depozytu

Aktualny kod promocyjny na bonus w Betclic to „KOD550„, gwarantuje on bonus bez ryzyka, lub cashback do kwoty 550 PLN. Bonus można odebrać na stronie www.betclic.pl. Niestety Betclic Polska nie zdecydował się na zaoferowanie graczom darmowego bonusu bez depozytu, miało tak się stać żeby skusić graczy do rejestracji, jednak w ostatniej chwili Betclic zdecydował nie oferować bonusu bez depozytu dla swoich nowych graczy.

Bukmacher

Bukmacher internetowy w Polsce, który oferuje najwięcej graczom to Betclic. Ten legalny w Polsce bukmacher cieszy się dużym zaufaniem wśród graczy, opinie o betclic również są doskonałe. Graczom najbardziej podoba się oferta zakładów, wysokie kursy, promocje i darmowe bonusy.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button