Ile pieniędzy przeznaczać na grę w zakładach bukmacherskich?

Chcesz zarabiać naprawdę duże pieniądze w zakładach bukmacherskich? Wybrałeś już legalną firmę, która ma licencję na oferowanie swoich usług w tym konkretnym temacie? Nierzadko osoby początkujące zastanawiają się, jak dużo gotówki przelać na konto bukmachera w trakcie premierowej transakcji. Jakie kwoty będą tutaj odpowiednie?

za ile obstawiac mecze
Ile pieniędzy przeznaczyć na obstawianie meczów?

Jaką przyjąć strategię?

Każdy musi zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest strategia. Dotyczy ona rozmaitych aspektów. Na pewno m.in. gotówki, która będzie znajdowała się na Twoim koncie. Osoby początkujące na pewno nie powinny od razu zbytnio szarżować. Na samym starcie warto po prostu „poczuć klimat” i zapoznać się z działaniem bukmachera, najlepiej legalnego jak Etoto czy Betclic. Niektórzy wychodzą z takiego założenia, że najpierw grają za wirtualne pieniądze. Kiedy widzą, że idzie im naprawdę bardzo dobrze, to dopiero wtedy przechodzą do gry za gotówkę prawdziwą. Nie ukrywamy, że jest to ciekawy pomysł.

Osoby, które zdecydowały się obstawiać za pieniądze, a mają stosunkowo małe doświadczenie, na samym początku powinny stawiać relatywnie mało. Najlepiej, aby stawka na kuponie nie była wyższa niż kilka procent całego kapitału. Nie powinno się też wydawać dużej części swoich oszczędności lub wypłaty itp. Przeznaczyłeś na grę 100 PLN? W takiej sytuacji dobrze byłoby, gdyby przyjęta strategia pozwoliła Ci zagrać około 20 kuponów. Jeśli znasz się na sporcie – oraz dopisuje Ci szczęście – to jest mała szansa, że przegrasz pieniądze. Co więcej, będziesz miał okazję, aby systematycznie powiększać stan własnego kapitału.

darmowy bonus bukmachera betclic 2020
Legalny bukmacher Betclic w Polsce – bonus, kod promocyjny

Ile dyscyplin typować?

Wiesz już, jak dużo pieniędzy przeznaczać na grę. Osoby początkujące powinny raz na zawsze sobie zapamiętać, że zarządzanie budżetem to jedna z najważniejszych cech zawodowego hazardzisty. Sporo osób zastanawia się także nad wyborem dyscypliny. Niestety, są gracze, którzy obstawiają wszystko, co wpadnie im „pod rękę”. To na pewno nie cechuje jednak profesjonalistów, tylko osoby początkujące.

Nie brakuje oczywiście osób, które raz na czas oglądną mecz piłki nożnej, a innym razem konkurs skoków narciarskich. Uważają, że znają się na wszystkich dyscyplinach. Takich graczy legalni bukmacherzy bardzo lubią, gdyż zwykle to właśnie oni przegrywają swoje pieniądze.

Bycie ekspertem, które daje szansę regularnie pomnażać swoje oszczędności, a oglądanie – od czasu do czasu – pewnych potyczek to jednak dwie różne sprawy. Radzimy zatem, aby skupić się na jednej, maksymalnie dwóch dyscyplinach. Wtedy łatwiej będzie analizować konkretne mecze oraz zdobywać niezbędne informacje, które są konieczne, aby poznać prawdziwy potencjał drużyn lub zawodników…

Bukmacher

Bukmacher internetowy w Polsce, który oferuje najwięcej graczom to Betclic. Ten legalny w Polsce bukmacher cieszy się dużym zaufaniem wśród graczy, opinie o betclic również są doskonałe. Graczom najbardziej podoba się oferta zakładów, wysokie kursy, promocje i darmowe bonusy.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button