Obstawianie zakładów u bukmachera – kompendium wiedzy

Zakłady bukmacherskie to często ciekawa opcja na nowe hobby, jednakże wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie są jego wady i zalety. Dlatego też my dziś przedstawimy ci, co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich!

Obstawianie zakładów u bukmachera – kompendium wiedzy

Zastanów się najpierw, jak twoja gra ma wyglądać

To, czy chcesz się dobrze bawić na zakładach sportowych, czy po prostu chcesz wygrać i zgarnąć dużą kasę, zależy od Ciebie. Ale pamiętaj, nie możesz mieć wszystkiego, więc nie zdziw się, gdy będziesz musiał postawić na gry, na których Ci nie zależy. Jednakże nie powinno się tu porównywać tego, do obstawiania dyscyplin, o których nic nie wiesz – bo nawet jeśli to jakoś cię wyjątkowo nie rusza, powinieneś coś o danym zakładzie wiedzieć. Pamiętaj też, że musisz mieć szczęście – jeśli go nie masz, Twój zakład może się nie powieść, nawet jeśli twoja analiza jest idealna. Dlatego postępuj ostrożnie i czasami postaraj się nie martwić się przegranymi, ponieważ tak naprawdę mogą one wpłynąć na to, jak obstawiasz.

bonus bez depozytu bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Zalety i wady obstawiania zakładów u bukmachera

Oczywiście pierwszą zaletą obstawiania zakładów bukmacherskich jest to, że nasze umiejętności dostarczą nam więcej emocji podczas oglądania meczów, czy to sportowych, e-sportowych czy innych, bo możesz obstawiać typy na różne dyscypliny. Przecież buk zawsze stara się wygrać, ale w niektórych przypadkach gracz ma rację – może wygrać dużo pieniędzy. Oczywiście spowoduje to spore straty finansowe dla buka i nigdy nie próbował ci na to pozwolić – w końcu obstawianie polega głównie na zarabianiu pieniędzy na graczach, niekoniecznie na ich odzyskaniu. Ale zakłady to mimo wszystko zdecydowanie jedna z okazji do zarobienia pieniędzy. Gracze, którzy dopiero zaczynają, z pewnością nie wygrają zbyt wielu gier na początku, ale mogą sobie pomóc bonusami bukmacherskimi, aby nie stracić zbyt wiele. Niektórzy bardziej doświadczeni gracze mogą nawet zbić fortunę na grach losowych, ale rzadko się to zdarza.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Cóż, musisz też wiedzieć o wadach grania na zakładów u bukmachera. Jednym z nich jest to, że możesz się uzależnić. W końcu uzależnienie od zakładów to straszna rzecz, ponieważ według niektórych badań Komisji Europejskiej gry losowe są najbardziej uzależniające z wszystkich. Podczas grania u bukmachera ludzie mogą stracić własność (w postaci gotówki), więc nie będą już kontrolować swojego życia i popadną w długi. Drugą wadą jest to, że możemy nigdy nie zobaczyć tych wielkich zwycięstw. Wyobraź sobie, że istnieją miliony, których nigdy nie zdobędziesz ani nie zobaczysz, co może frustrować niektórych graczy. Oczywiście, bez względu na to, ile pieniędzy, są ludzie, którzy chcą wygrywać.

Spędzanie na zakładach dużo czasu

Mamy na myśli to, że spędzają zbyt dużo czasu analizując każdy typ, zachowanie każdego gracza i wiele innych kwestii związanych z danym zakładem. Tak, mógł wtedy wygrać, ale w większości przypadków wygrana kwota nie jest w stanie nadrobić tej ogromnej straty czasu. Można to uznać za najmniejszą „poważną” wadę, ale oczywiście tym razem można wreszcie lepiej wykorzystać swój czas.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button