Czy pogoda w Katarze może zaskoczyć potencjalnych faworytów mundialu?

Czy pogoda w Katarze może zaskoczyć potencjalnych faworytów mundialu?

Aby wygrywać w legalnych podmiotach hazardowych, należy analizować rozmaite aspekty. Nawet takie, które początkowo mogą wydawać się mało istotne. Niedługo startują Mistrzostwa Świata w Katarze. Eksperci zaznaczają, że mundial wygra ta drużyna narodowa, która nie tylko odpowiednio zaprezentuje się pod kątem sportowym. Okazuje się, że spore znaczenie może mieć także specyficzna pogoda, do której trzeba będzie się w mig przyzwyczaić.

Dlaczego Mistrzostwa Świata rozpoczynają się… w listopadzie?

Organizacja mundialu w tym kraju od początku budzi wiele kontrowersji. Warto przypomnieć, że Katar otrzymał te Mistrzostwa Świata w grudniu 2010 roku. W finałowej batalii były także Stany Zjednoczone. USA przegrały jednak 8:14 w decydującej turze głosowania. Wielu dziennikarzy twierdzi, że Katarczycy… kupili sobie prawo organizacji tego mundialu. Niestety, o wielu nieprawidłowościach na tym polu mówił ostatnio także m.in. Sepp Blatter, który w latach 1998-2015 był przewodniczącym organizacji FIFA. Sporo kontrowersji wzbudza także… termin rozgrywania Mistrzostw Świata. Dlatego eksperci, którzy przygotowują typy dnia (na rozmaitych forach, czy blogach bukmacherskich) muszą brać pod uwagę rozmaite czynniki. Po raz pierwszy w XXI wieku Mistrzostwa Świata startują w listopadzie. Nie mogło być jednak inaczej. Wszak w porze letniej (na terenie Kataru) panują wręcz tropikalne upały. Innymi słowy, w takich warunkach nie dałoby się grać. Sądzimy, że nawet kibice po kilku dniach mieliby tego wszystkiego serdecznie dosyć.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie są prognozy pogody na kilka kolejnych dni?

Właśnie głównie przez warunki atmosferyczne tegoroczne Mistrzostwa Świata startują dopiero 20 listopada 2022 roku. Przypomnijmy, że w spotkaniu otwarcia Katar podejmie Ekwador. Początek tej potyczki o 17:00 (będzie ona zaś transmitowana m.in. przez TVP1 i TVP Sport). Piłkarze muszą przygotować się na sporo słońca. Nawet teraz temperatura w Katarze (za dnia) wynosi około 30°C. W godzinach nocnych jest tylko trochę zimniej. Oczywiście, szanse na opady atmosferyczne są bardzo niewielkie. Dlatego właśnie eksperci zwracają uwagę nie tylko na aspekty stricte sportowe. Drużyna narodowa, która będzie chciała wygrać mundial w tym państwie, musi mieć odpowiednie kwalifikacje. To fakt. Liczy się jednak też to, by odpowiednio szybko przystosować się do warunków atmosferycznych. A nie dla każdego to będzie proste…

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Komu najbardziej będą sprzyjać takie warunki atmosferyczne?

Wydaje się, że Brazylijczykom (jeśli chodzi o faworytów). Jeśli sprawdzisz, jakie są teraz warunki pogodowe na terenie tego państwa, to generalnie jest podobnie. Oczywiście, czołowi zawodnicy i tak grają w Europie. Są jednak naturalnie przyzwyczajeni do upałów. Uważasz, że Kanarki rzeczywiście mogą wygrać? Sprawdź zatem ranking najlepszych bukmacherów w Polsce i dowiedz się, gdzie warto obstawić to wydarzenie. Tego typu klasyfikacje sugerują, że dobrze byłoby zdecydować się na takie podmioty hazardowe, jak STS, Fortuna, czy Fuksiarz itp. Komu jeszcze pogoda w Katarze nie powinna szczególnie przeszkadzać? Wydaje się, że reprezentacji narodowej Argentyny.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button