Piłkarskie analizy bukmacherskie – czy są skuteczne?

Bycie kibicem piłki nożnej potrafi być naprawdę fajne i pasjonujące. W końcu jednak naturalnym jest, że pozyskiwaną latami wiedzę będziemy chcieli wykorzystać, na przykład do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Z tego założenia wychodzi mnóstwo osób, które coraz chętniej sięgają po usługi polskich i zagranicznych bukmacherów. Myślą zwykle, że ich doświadczenie wykształcone na oglądaniu potyczek ich ulubionych zespołów im wystarczy – to wielki błąd. Rzeczą, która stanowi absolutną podstawę typowania piłki nożnej jest właściwie przeprowadzona analiza. Co oznacza tutaj słowo „właściwie”? Co powinna obejmować nasza analiza i w czym tak właściwie nam pomoże? U kogo realizować wykształcone na jej podstawie typy? Po odpowiedzi na te pytania zapraszamy do naszego poradnika.

piłkarskie analizy bukmacherskie
Czy piłkarskie analizy bukmacherskie powodują większą skuteczność zakładów?

W czym pomoże nam odpowiednia analiza bukmacherska?

Nie bez powodu analiza bukmacherska jest uważana za podstawę w typowaniu piłki nożnej. To ona pozwala nam podejmować logiczne decyzje typerskie, pozwalające polegać nie na szczęściu, ale na rzeczywistej wiedzy. To dzięki niej możemy też podnieść skuteczność naszych typów.

Przede wszystkim jednak właściwe jej przeprowadzenie pozwoli nam być zorientowanym w temacie i otworzyć się na nowe rynki bukmacherskie, ale i formułę obstawiania „na żywo”, pozwalającą zarobić więcej, ale wymagającą większych umiejętności spontanicznej analizy (której podstawą jest ta dokonywana przedmeczowo).

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Analiza w piłce nożnej – na co zwrócić w niej uwagę?

Wbrew wszelkim pozorom, piłka nożna jest jedną z bardziej złożonych dyscyplin sportowych – przynajmniej pod kątem analitycznym. Istnieje bowiem mnóstwo czynników, które mają wpływ na przebieg każdego spotkania. Tym podstawowym jest aktualna forma drużyn, ale i poszczególnych piłkarzy wchodzących w ich skład. Ważne są również umiejętności, wcześniejsze sukcesy, ambicje. Aby pozyskać odpowiednią wiedzę w tych wszystkich tematach, powinniśmy zwrócić uwagę na:

  • przeglądanie statystyk – statystyki pomeczowe są w stanie powiedzieć więcej, niż cokolwiek innego. Wskażą nam na styl gry danego zespołu (większa ilość żółtych czy czerwonych kartek może oznaczać agresywne podejście), ale także pozwolą ocenić skuteczność i ambicje ataku (ilość strzałów w światło bramki). Zweryfikują też jakość obrony, a także wskażą potencjał danej drużyny;
  • porównywanie zespołów – najlepszym sposobem na porównanie, konieczne w przypadku konkretnego meczu, jest wypisanie mocnych i słabych stron obu z nich. Jest to możliwe w toku całej analizy bukmacherskiej i pozwoli pójść z nią dalej i wytyczyć czynniki, które muszą wystąpić, by sukces danego zespołu był bardziej prawdopodobny;
  • czerpanie wiedzy ze sprawdzonych źródeł – warto słuchać tego, co na temat danych drużyn i spotkań sądzą eksperci. Prawdziwą kopalnią wiedzy mogą okazać się tutaj studia przed- i pomeczowe, w których wypowiadają się wyłącznie eksperci;
  • sprawdzanie aktualnej sytuacji w tabeli – musimy być z orientowani w tym, jak wygląda tabela rozgrywek, które obstawiamy i jaka jest ich faza. W początkowych etapach sezonu obstawianie może być bardzo ryzykowne (z uwagi na brak dostatecznej ilości informacji), podobnie, jak w tych końcowych (z uwagi na to, że niektóre osoby mogą się wtedy już poddawać, a inne – oszczędzać na kolejne rozgrywki).
bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus zakład bez ryzyka

Oczywiście wyżej wspomniane aspekty to tylko wierzchołek góry lodowej, a my musimy patrzeć na wiele więcej i odnotowywać wszystko to, co może przyczynić się do tworzenia swoich własnych typów. Analizy bukmacherskie są podstawa w osiągnięciu sukcesu w zakładach sportowych.

Bukmacherzy z najatrakcyjniejszą ofertą na piłkę nożną

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, piłka nożna stanowi podstawowy element oferty wszystkich legalnych bukmacherów działających na terenie Polski. To właśnie na jej polu starają się oni walczyć o uwagę typerów i to jej, w połączeniu z bonusami i akcjami promocyjnymi, używają jako karty przetargowej na linii typer – bukmacher. Jak zatem wybrać takiego, który będzie najlepszy? Wystarczy postawić na tego, który zaoferuje najsolidniejsze kursy na ligę, którą chcemy obstawiać, ale i da nam najbardziej atrakcyjny bonus powitalny. Nic też nie ogranicza nas do jednego operatora – co więcej, poleca się posiadanie konta u co najmniej kilku.

Piłka nożna w ofercie STS

STS to firma ze stabilną pozycją na naszym rynku. Pozycja lidera zobowiązuje ją do prezentowania oferty na piłkę nożną na najwyższym poziomie. Rzeczywiście, w przypadku wielu meczów, a nawet całych lig, proponuje najlepsze kursy, ale też daje możliwość sięgania po mnóstwo opcji bukmacherskich. Co również ważne, wychodzi z bardzo ciekawą ofertą promocyjną na prostych do zrozumienia warunkach.

Piłka nożna w ofercie Fortuna

Piłka nożna stanowi priorytet również dla Fortuny, depczącej po piętach wspomnianemu wyżej liderowi. Firma prezentuje zdecydowanie najlepszą ofertę na 1. Ligę Polską, ale i wiele lig zagranicznych. Dodatkowo daje dostęp do programu lojalnościowego dla stałych oraz aż trzech bonusów powitalnych dla nowych typerów. 

Piłka nożna w ofercie forBET

Również mniejsi, ale ambitni bukmacherzy wychodzą do typerów z ciekawą ofertą. Jednym z nich jest forBET, który chwali się najlepszym bonusem powitalnym na rynku, ale też szeroką ofertą na spotkania w obrębie piłki nożnej. W przypadku wielu z nich proponuje bardzo konkurencyjne kursy, które z powodzeniem można porównywać do najlepszych w Polsce bukmacherów online.

Bukmacher

Bukmacher internetowy w Polsce, który oferuje najwięcej graczom to Betclic. Ten legalny w Polsce bukmacher cieszy się dużym zaufaniem wśród graczy, opinie o betclic również są doskonałe. Graczom najbardziej podoba się oferta zakładów, wysokie kursy, promocje i darmowe bonusy.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button