Bukmacher Fortuna – czy warto jest u niego obstawiać?

Wielu graczy bardzo lubi obstawiać u Fortuna, z racji tego że ten bukmacher nierzadko oferuje jedne z najlepszych kursów na Polskim rynku bukmacherskim. Jednakże czy jest to powodów wystarczająco dobry, aby na pewno obstawiać u tego bukmachera? O tym dowiesz się już za chwilę!

Bukmacher Fortuna – czy warto jest u niego obstawiać?

Początki

Naturalnie Fortuna nie jest pierwszym legalnym bukmacherem na Polskim rynku – ten zaszczyt należy do STS. Zaraz po STS ta firma bukmacherska uzyskała prawo do oferowania swoich usług w punktach naziemnych. Oczywiście gry online nie były wówczas tak popularne, więc gracze korzystali z usług Fortuny za pośrednictwem stałej sieci bukmacherów, a dzisiejsza skala jest imponująca. W całym kraju jest około 600 lokalizacji od Fortuna. Nic dziwnego, że ta firma zajmuje drugie miejsce w zakładach losowych w Polsce, a w przypadku zakładów online zajmuje obecnie drugie miejsce pod względem liczby zawartych zakładów.

bonus bez depozytu bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Oferta bukmachera Fortuna

W przypadku bukmachera Fortuna, jego oferta obejmuje sporty bardzo popularne – takie jak na przykład piłka nożna, ale również i te, które są uważane za niszowe. Oczywiście Fortuna jest uważana za bukmachera, wiodącego w oferowaniu wysokich kursów na wydarzenia sportowe. Naturalnie oprócz standardowych sportów Fortuna oferuje również zakłady na e-sporty oraz sporty wirtualne – co jest dość niespotykane, jeśli chodzi o bukmacherów – tylko STS oferuje podobne możliwości obstawiania.

Aplikacja bukmacherska Fortuna

Co ciekawe, aplikację możesz również połączyć się z inteligentnym zegarkiem i śledzić wyniki kuponu bez konieczności wchodzenia do aplikacji. Aplikacja umożliwia rejestrację konta, przeglądanie statystyk i oczywiście obstawianie zakładów, ale to nie wszystko, ponieważ Fortuna może również zapewniać streaming w czasie rzeczywistym w swojej aplikacji, w tym przypadku możesz skorzystać z opcji pełnego ekranu – I wygodnie oglądaj swoje ulubione gry. W aplikacji możesz także obstawiać wirtualne sporty.

Jak się zarejestrować?

Pamiętaj o tym, że możesz jedynie grać jeśli się zarejestrujesz. Ci, którzy nie chcą udostępniać danych bukmacherom w Internecie, mogą tylko przeglądać notowania kursów i korzystać z opcji „e-kupon”, która umożliwia wypłacanie ich bonusów na stałej stronie bukmacherskiej. Dane, które musimy przekazać Fortunie, pochodzą z obowiązku prawnego. Numer PESEL, numer konta bankowego lub numer identyfikacyjny to dane, które musimy podać. Dodatkowo musimy zweryfikować i przesłać zeskanowaną kopię lub zdjęcie dowodu osobistego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest grać u Fortuna?

Jest to pytanie czysto retoryczne, ponieważ my nie możemy ci na nie odpowiedzieć, a sam musisz się zastanowić, czy akurat granie u tego legalnego bukmachera to dobry pomysł – w końcu masz wiele opcji, z racji tego że wraz z 2021 rokiem na rynku znajduje się około 20 bukmacherów – więc małego wyboru nie masz i to tylko od ciebie zależy, co wybierzesz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button