Co warto jest zrobić, aby wygrywać u bukmachera?

Wielu graczy chciałoby posiąść taką wiedzę o zakładach bukmacherskich, aby zdawać sobie sprawę o każdym ruchu bukmachera, przez co ogranie go byłoby bardzo łatwym zadaniem. Co więc warto jest wiedzieć, jeśli chcesz wygrywać częściej u bukmachera? O tym I więcej – już za moment!

Co warto jest zrobić, aby wygrywać u bukmachera?

Nie daj się oszukać

Wielu graczy na starcie łapie się na tym, że uważają – że wystarczy jedynie przewidzieć wynik – I już mogą wygrać. Ale niestety nie jest to łatwe, bo tak, jednym z głównych celów zakładów sportowych jest trafne przewidywanie, ale to nie wszystko. Owszem, jeśli ktoś potrafi dokładnie i rzetelnie przewidzieć wynik zakładów sportowych, będzie w stanie zarobić dużo pieniędzy – ale nie jest to łatwe, bo ostatecznie sport to właściwie coś, w czym wszystko może się zdarzyć. Niestety, ale jeśli chcesz być jedną z osób, które z powodzeniem stawiają na sport, musisz nie tylko dokonywać trafnych prognoz, ale także rozpoznawać, kiedy bukmacher umieścił odpowiedni kurs na dany zakład. Ponadto musisz wiedzieć, jak właściwie zarządzać funduszami i skutecznie przeprowadzać wszystkie niezbędne badania i analizy. Krótko mówiąc, wymagania dotyczące udanych zakładów sportowych wykraczają daleko poza obszerną wiedzę sportową – zmęczeni? Nie? To jedziemy dalej.

bonus bez depozytu bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Nie stawiaj na swoich faworytów

Może wydaje się to dziwne – w końcu wiesz prawie wszystko o swojej ulubionej drużynie – ale obstawianie na ich wygraną to błąd. Jest to związane z twoją przychylnością do danego zespołu, więc w tym przypadku możesz być nieco zbyt przechylnie nastawiony do twojego ulubionego teamu, przez co świadomie (bądź nieświadomie) pominiesz pewne kwestie związane z tym czy innym zdarzeniem. Dlatego zakłady są często stawiane na początku meczu, a wielu graczy prawie wszyscy stawiają na swoją ulubioną drużynę lub ulubionego sportowca. To jeden z podstawowych błędów popełnianych przez niedoświadczonych graczy, którego trudno uniknąć, ale i tak warto tego unikać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Postaraj się dowiedzieć, czym jest analiza sportowa

Najczęstszą przyczyną niewiedzy na temat analizy bukmacherskiej… jest brak wiedzy, jak przeprowadzić tego typu analizę, lub też pośpiech w przypadku obstawiania. Ale czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, że przeprowadziliśmy krótką analizę zakładów, na przykład szybko sprawdzając kilka ostatnich wyników drużyny, na którą chcemy postawić lub wyszukując liczbę bramek drużyny, na którą stawiamy. Jednak podstawową zasadą analizy jest robienie tego samemu. Określ, czy możesz podjąć ryzyko obstawiania, wyciągając wnioski – ponieważ w rzeczywistości nic nie zastąpi zdrowego rozsądku. Dlatego też analiza sportowa – nawet jeśli nie jest trafna, to I tak może cię czegoś nauczyć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button