Etoto znana firma bukmacherska w internecie

Bukmacher Etoto to jeden z najstarszych polskich bukmacherów. Na rynku działa już od 2011 roku, ale wciąż pozostaje w cieniu swoich młodszych i starszych kolegów. Głównym problemem takiego stanu rzeczy jest to, że w momencie, gdy startował, nie oferował klientom zbyt wiele. Wszystko to zmieniło się w ostatnich latach, ale obecnie gracze mają do wyboru tyle różnych stron internetowych, na których można obstawiać zakłady, że mało kto zwraca jeszcze uwagę na takiego weterana. Czy słusznie? Niekoniecznie. Nowa oferta Etoto jest naprawdę przyjemna, a w dodatku otrzymujemy całkiem fajne promocje oraz wiele interesujących funkcji. Przyjrzyjmy się dokładniej temu, jak bukmacher Etoto wypada na tle innych spółek. 

etoto polski bukmacher online
Polski bukmacher internetowy Etoto – Oferta zakładów, bonusy

Bukmacher Etoto i jego ambasadorzy

W celu przyciągnięcia do siebie nowych klientów Etoto zdecydował się skorzystać z najprostszej metody, czyli reklamy. W tym celu podpisał umowy z kilkoma znanymi postaciami z polskiego sportu. Na witrynie bukmachera znajdziemy m.in. filmiki z Mateuszem Borkiem i Romanem Kołtoniem, pisane przez nich artykuły i porady dotyczące typowania. Ambasadorem Etoto jest także jeden z najlepszych polskich piłkarzy, wieloletni reprezentant Polski – Tomasz Hajto. 

Warto także wspomnieć o tym, że włodarze bukmachera Etoto ambitnie wpierają polski sport. Logo Etoto znajdziemy m.in. na koszulkach dwóch  drużyn piłkarskich – Piasta Gliwice i Polonii Warszawa.

Szybka rejestracja w Etoto

Szybka rejestracja to jedna z najnowszych funkcjonalności u polskich bukmacherów, posiada ją między innymi Betfan, STS czy Betclic. Na czym polega ta funkcja? Zakładając nowe konto, musimy podać tylko swoje dane, a skan dowodu możemy przesłać w dowolnej chwili, kiedy przyjdzie nam na to ochota lub, gdy będziemy chcieli wypłacić pieniądze. 

Brak możliwości wypłaty środków to największe ograniczenie konta tymczasowego. Jeśli wiążemy z Etoto jakieś nadzieje, powinniśmy zrobić to jak najszybciej. Innym ograniczeniem jest  brak możliwości obstawienia kuponu, który pozwoliłby wygrać więcej niż 2280 złotych. Osoby bez potwierdzonej tożsamości nie otrzymają również freebeta jako bonusu na start od bukmachera. Nie ma się jednak czym martwić, gdyż od razu po przejściu weryfikacji oba freebety trafią na nasze konto. 

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus zakład bez ryzyka

Ograniczenia zostały wprowadzone po to, by zapobiec praniu brudnych pieniędzy przy wykorzystaniu bukmacherów. Musimy się cieszyć, że udało się wywalczyć chociaż to, gdyż w podstawowej wersji ustawy nie było nawet mowy o tego typu usprawnieniach dla typujących. 

Oferta zakładów bukmacherskich Etoto

Bukmacher Etoto oferuje nam całkiem typową ofertę na zakłady, podobną jak inni legalni bukmacherzy w Polsce. Nie jest ani wyjątkowo źle, ani też jakoś bardzo dobrze. Możemy obstawiać zarówno te najbardziej popularne dyscypliny, jak i wiele tych, które nie są zbyt rozpoznawalne w naszym kraju. Na wyróżnienie zasługuje na to oferta na e-sport, czyli na turnieje w grach komputerowych. Tu akurat warto nadmienić to, że możemy obstawiać zarówno duże i znane rozgrywki, jak i te mniejsze lokalne zawody. Jest to zdecydowanie najmocniejsza strona tego bukmachera. 

Jeśli chodzi o kursy, można powiedzieć, że jest to typowy przeciętniak, Pod względem wysokości marży Etoto plasuje się w środku tabeli, dlatego też nie można nazwać tego bukmachera idealnym do grania za duże pieniądze. Warto jednak zarejestrować tam konto, gdyż zdarza się, że kursy na niektóre wydarzenia są tu najlepsze. W szczególności zdarza się to w sportach typowo amerykańskich jak np. koszykówka, czy hokej. Podobnie jest w przypadku zakładów live. Jeśli chcemy zarobić u tego bukmachera więcej niż u innych, powinniśmy skupić się właśnie na amerykańskich sportach. 

Oferta promocyjna Etoto

Etoto oferuje swoim klientom nie tylko interesujące promocje powitalne, ale także mnóstwo innych bonusów. Na razie skupimy się jednak głównie na tym, co od Etoto otrzymają nowi gracze.

najlepszy polski bukmacher sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Atrakcyjny bonus powitalny

Bonus powitalny to w rzeczywistości cztery różne promocje, które dzielą się na dwie grupy – freebety i mnożniki depozytu. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.etoto.pl

Darmowe freebety w Etoto

Pierwszym z bonusów jest freebet za rejestrację. Otrzymuje go każdy nowy gracz, pod warunkiem, że zweryfikuje swoje konto. Od bukmachera możemy otrzymać 20 złotych, które musimy obstawić na kuponie o łącznym kursie 2.20, gdzie pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs co najmniej 1,30. Freebet można wykorzystać tylko na urządzeniu mobilnym lub specjalnej wersji strony przygotowanej dla telefonów komórkowych. Kolejnym minusem jest także to, że od wygranej kwoty odlicza się stawkę. Nasza ostateczna wygrana będzie więc wyglądała następująco – przyjrzyjmy się temu na przykładzie.

Obstawiając kupon o łącznym kursie 3.00, możemy wygrać w sumie 60 złotych. Z naszej stawki odliczany jest 10% podatku, więc wygrana maleje do 52,80. Jakby tego było mało, bukmacher zabiera nam jeszcze 20 złotych, zostawiając ostatecznie tylko 32,80. Promocja ta nie jest więc tak atrakcyjna, jak na początku się wydaje, ale warto wziąć pod uwagę, że dostajemy tę kasę za darmo, a w dodatku nie musimy spełnić żadnych warunków obrotu.

Podobnie jest z drugim freebetem. Ten otrzymujemy za dokonanie drugiego depozytu na stronę. Warunki są dokładnie takie same, dlatego też nie będziemy ich ponownie rozpisywać.

bukmacher betclic polska bonus
Legalny bukmacher Betclic w Polsce – bonus, kod promocyjny

Bonus od depozytu 200%

Pierwsza wpłata do bukmachera objęta jest 200% bonusem do kwoty 100 złotych. Promocja ta jest o tyle atrakcyjna, że podobnej nie znajdziemy u żadnego legalnego polskiego bukmachera. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł, ale jeśli chcemy otrzymać maksymalną kwotę, musimy wpłacić 50 złotych. Nie radzimy wpłacać więcej, gdyż drugi bonus od depozytu będzie wymagał od nas nieco większych nakładów finansowych.

Teraz pozostaje nam już tylko obrócić czterokrotnością wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu. Jeśli zdecydowaliśmy się na wpłatę 50 złotych, to oznacza to, że będziemy musieli zagrać na łączną sumę stawek 600 złotych. 

Kupony liczące się do obrotu muszą posiadać kurs co najmniej 2.20. Nie ma żadnych zastrzeżeń co do tego, czy musi to być singiel czy kupon akumulowany, ale jeśli decydujemy się na ako, warto zapamiętać, że pojedyncze zdarzenie musi mieć co najmniej 1.30. Na wykonanie obrotu mamy 30 dni, dlatego też musimy się sprężać. 

Druga wpłata również gwarantuje nam możliwość otrzymania bonusu. Co prawda tym razem jest to „tylko” 100%, ale za to graniczna kwota jest dużo wyższa i wynosi aż 900 złotych. Pozostałe warunki są dokładnie takie same, co oznacza, że będziemy musieli obrócić kwotą aż 6400 złotych. 

Pozostałe promocje i bonusy w Etoto

Wierni gracze również mogą liczyć na ciekawe promocje. Etoto specjalizuje się przede wszystkim w tzw. bezpiecznych zakładach. Promocje Nocne Granie, Mniej/Więcej i E-granie polegają właśnie na tym, że w razie nietrafienia kuponu, raz w tygodniu otrzymujemy zwrot części postawionej na niego stawki. 

Bardzo często zdarza się też, że Etoto rusza z promocjami tematycznymi, dotyczącymi konkretnych zdarzeń. Polegają one głównie na obstawianiu konkretnych spotkań lub dokładnych wyników meczu. Jako nagrodę bukmacher oferuje nam zazwyczaj freebety. 

Częstą promocją jest także kalendarz bonusów, który pojawia się na stronie przy okazji świąt i ważnych turniejów sportowych. Otwierając okienka kalendarzyka, każdego dnia otrzymujemy nowy bonus. 

Bukmacher

Bukmacher internetowy w Polsce, który oferuje najwięcej graczom to Betclic. Ten legalny w Polsce bukmacher cieszy się dużym zaufaniem wśród graczy, opinie o betclic również są doskonałe. Graczom najbardziej podoba się oferta zakładów, wysokie kursy, promocje i darmowe bonusy.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button