Kod promocyjny Betfan – Legalny bukmacher online

Betfan to firma bukmacherska, która funkcjonuje w Polsce od stosunkowo krótkiego czasu. Zezwolenie od Ministerstwa Finansów uprawniające do prowadzenia legalnej działalności na ternie Polski otrzymała ona 29 października 2018 roku. Na początku kwietnia 2019 roku uruchomiona została z kolei witryna internetowa tej firmy bukmacherskiej. Zapraszamy Państwa do lektury artykułu, w którym przedstawiamy pakiet informacji na temat bukmachera Betfan. Dzięki jego lekturze z pewnością będą mogli Państwo podjąć decyzję, czy warto założyć konto w Betfan. 

bukmacher betfan opinei bonus kod promocyjny
Darmowy bonus od bukmachera Betfan – opinie, kod promocyjny

Polski bukmacher Betfan opinie graczy

Mimo tego, iż Betfan jest marką niezwykle krótko istniejącą na polskim rynku zakładów bukmacherskich, zbiera bardzo pozytywne opinie wśród polskich graczy. Znakomita większość zawodników zwraca uwagę na fakt, że Betfan posiada bardzo rozbudowaną listę dyscyplin do obstawiania. Na uwagę zwraca również fakt, iż do wyboru są nie tylko zakłady sportowe, ale również te dotyczące rozrywki czy polityki. Bukmacher betfan bardzo szybko reaguje na to co dzieje się na świecie i wystawia do tego zakłady.

Gracze mogą na przykład obstawiać wyniki popularnych programów rozrywkowych, sytuację pogodową oraz ekonomiczną Polski czy też wyniki wyborów. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Właśnie dlatego Betfan opinie wśród polskich graczy ma naprawdę dobre. 

„Obstawiam w Betfan od miesiąca, dla mnie liczą się przede wszystkim kursy i marża, a ta w Betfan jest jedną z najlepszych. Oczywiście aplikacja mobilna czy oferta zakładów też jest ważna i tu też musze pochwalić betfan.” – opinia z forum betonline.net.pl

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus zakład bez ryzyka

 Betfan – informacje na temat oferty zakładów online

Bukmacher Betfan przygotował ofertę, która śmiało może konkurować z propozycjami pozostałych polskich bukmacherów online jak STS, Betclic czy nawet Fortuna. W jego ofercie można bowiem znaleźć niespełna trzydzieści dyscyplin sportowych. Wśród najważniejszych można oczywiście wymienić piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, hokej, piłkę ręczną, kolarstwo, futbol, żużel czy rugby. Liczba propozycji w tym zakresie jest naprawdę całkiem spora.

Warto jednak nadmienić o dwóch niezwykle istotnych kwestiach. W Betfan mogą również rejestrować się adepci mniej popularnych sportów, ponieważ oferta zakładów w tym segmencie również jest bardzo interesująca. Wśród dostępnych sportów można wymienić chociażby lekkoatletykę czy pesapallo. 

Betfan opinie wśród graczy dlatego ma znakomite, ponieważ dba o segment zakładów na rozrywkę. W porównaniu z innymi polskimi bukmacherami, Betfan w tym zakresie spisuje się naprawdę dobrze. Gracze mogą obstawiać nie tylko wyniki wyborów czy popularnych programów rozrywkowych. Cała gama zakładów rozrywkowych podzielona jest na kilka kategorii. Są one następujące: 

  • zakłady związane z ekonomią (kursy walut),
  • zakłady związane z pogodą (liczba opadów, przewidywane temperatury),
  • zakłady związane z polityką (wyniki wyborów w Polsce oraz innych europejskich krajach),
  • zakłady związane z tematyką okołosportową (przewidywane transfery, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, rotacje piłkarzy czy crossfit),
  • zakłady związane z show biznesem (na przykład zakłady dotyczące Batmana, małżeństwa Majdanów, małżeństwa Meghan i Harry’ego, samochodu roku 2020 itd.).

Tak duża liczba zakładów tego typu jasno wskazuje, że rozrywka pełni dla Betfan bardzo ważny segment zakładów. Dlatego też wszyscy fani obstawiania zakładów tego typu z pewnością powinni założyć konto w Betfan. Na pewno będzie to bardzo dobra decyzja. 

najlepszy polski bukmacher sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Kod promocyjny bukmachera Betfan

Polski bukmacher Betfan przygotował dla graczy specjalny kod promocyjny, który uruchamia dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Dodatkowy, gdyż standardowym bonusem jest 3000 PLN, które otrzymujemy za depozytu, nazywa się to „Pakiet 3000 PLN” i ten bonus otrzymuje każdy gracz, który założy konto. Natomiast dodatkowo bonus „zakład bez ryzyka 100 PLN” otrzyma gracz, który wpisze podczas rejestracji na www.betfan.pl kod promocyjny „BETFAN„, czyli tak jak nazwa bukmachera.

Kod promocyjny „BETFAN” można wpisać tylko podczas rejestracji konta, potem nie będzie już takiej możliwości i bonus bez ryzyka przepadnie bezpowrotnie. Dlatego warto zapamiętać ten kod promocyjny, gdyż zakład bez ryzyka jest świetną promocją dla nowych graczy zakładów sportowych. W przypadku przegranego kuponu Betfan zwraca nam jego stawkę do kwoty 100 PLN.

Czy w Betfan są sporty wirtualne?

Niestety, na tę chwilę sporty wirtualne u bukmachera Betfan nie są dostępne. Jeśli tylko coś się zmieni w tej kwestii, poinformujemy o tym Państwa w oddzielnym artykule. Na pewno stanie się to wkrótce, gdyż sporty wirtualne sa w Polsce bardzo popularne, taki bukmacher jak Betfan nie może sobie pozwolić na odpuszczenie tak dużej rzeszy graczy.

E-sport w Betfan – najważniejsze informacje

Betfan pomyślał o wszystkich fanach e-sportów i przygotował dla nich naprawdę interesującą ofertą. W Betfan można bowiem postawić naprawdę dużą liczbę gier, takich jak chociażby Dot, Hearthstone, League of Legends czy Counter Strike. To są tylko przykłady najpopularniejszych gier jakie można obstawiać w Betfan, jest ich oczywiście dużo więcej w ofercie bukmachera. Z pełną listą tytułów można zapoznać się na stronie internetowej bukmachera pod adresem www.betfan.pl

Strona internetowa bukmachera Betfan

Strona internetowa bukmachera powstała stosunkowo niedawno, bo w kwietniu 2019 roku. W tej chwili bukmacher ten nie otworzył jeszcze punktów stacjonarnych i skupia się wyłącznie na działalności prowadzonej za pośrednictwem internetu. Eksperci wskazują, że Betfan już niedługo na pewno zainwestuje również w punkty stacjonarne, ponieważ jest to bardzo dobra inwestycja. Strona internetowa Betfan znajduje się pod adresem www.Betfan.pl. 

Eksperci rynku bukmacherskiego podkreślają, że witryna przygotowana przez specjalistów Betfan została wykonana w sposób bardzo elegancki i przejrzysty. Jest ona bardzo lekka, dzięki czemu niezwykle szybko wczytuje się na wszystkich rodzajach urządzeń. Na witrynie dominującymi barwami jest żółć oraz zieleń. Każda uruchomiana zakładka posiada jednak nieco inną gamę kolorystyczną.

Na stronie głównej Betfan znajduje się baner, w którym ulokowane są najważniejsze informacje odnośnie promocji organizowanych przez tę firmę bukmacherską. Po prawej stronie zlokalizowany jest z kolei kupon, który można wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Z lewej strony jest zaś lista zakładów bukmacherskich. Jedną z najważniejszych zalet witryny bukmachera Betfan jest fakt, że bez jakichkolwiek problemów można odszukać na niej informacje odnośnie zakładów na żywo, promocji, obsługi klienta oraz dostępnych metod płatności. 

Bukmacher

Bukmacher internetowy w Polsce, który oferuje najwięcej graczom to Betclic. Ten legalny w Polsce bukmacher cieszy się dużym zaufaniem wśród graczy, opinie o betclic również są doskonałe. Graczom najbardziej podoba się oferta zakładów, wysokie kursy, promocje i darmowe bonusy.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button