Zakłady bukmacherskie – Kompendium wiedzy 2021

Od czasu do czasu warto jest sobie odświeżyć pewne informacje związane z zakładami bukmacherskimi – bo w końcu zasady ciągle się zmieniają, a bukmacherzy bardzo często znajdują nowe sposoby tylko po to, aby uniemożliwić wygraną innym. Z tego powodu też dziś prezentujemy ci ten poradnik, który pomoże ci obstawiać zakłady bukmacherskie w 2021 roku!

Zakłady bukmacherskie – Kompendium wiedzy 2021

Czym są zakłady bukmacherskie?

W kwestii przypomnienia – jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, można powiedzieć, że są to sposoby na zarobek dla wielu osób – ponieważ w grze starasz się pokazać bukmacherowi, że to on się myli – oboje stawiacie tyle samo pieniędzy, i jeśli tym masz rację – stawkę zgarniasz ty. Jeśli jednak ty się mylisz, to kasę zgarnia bukmacher. O czym wiele osób zapomina – marża bukmacherska, oraz podatek od zakładów bukmacherskich – który wynosi 12%. Przejdźmy jednak dalej.

bonus bez depozytu bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Zarobek na zakładach bukmacherskich

Oczywiście wszyscy są zainteresowani tym, czy można zarabiać na graniu u bukmachera. Bukmacher oblicza kursy, korzystając z odpowiednich wskaźników i odpowiednich procedur ustalania kursów, aby wszystko wyglądało tak profesjonalnie i jednocześnie aby nie stracił zbyt wiele. Oczywiście w niektórych grach trzeba liczyć na dużo szczęścia, a nasza wiedza może być bezużyteczna, ponieważ o wyniku pojedynczej gry decyduje komputer – tak na przykład jest w przypadku zakładów wirtualnych.W grach e-sportowych można bardziej polegać na analizie danych statystycznych, bo są tam prawdziwi zawodnicy, którzy współpracują w kilkuosobowej drużynie, dlatego też e-sport jest bardziej podobny do klasycznych dyscyplin sportowych.

Obstawianie e-sportów stało się bardzo popularne

Rynek e-sportowy to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów zakładów bukmacherskich, na który możesz postawić zakład. Oferta na obstawianie zakładów na e-sport jest prawie taka sama jak w przypadku sportów klasycznych. W zeszłym roku oglądalność e-sportów pobiła wszelkie rekordy, gdzie miliony ludzi obejrzało setki gier, oraz wiele meczów turniejowych na dużą skalę. Pula nagród w największych grach sięga dziesiątek milionów dolarów, a zainteresowanie wciąż rośnie. Można przewidzieć, że w ciągu kilku lat bardziej opłacalne będzie pójście karierą profesjonalnego gracza e-sportowego niż normalnego sportowca.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto obstawiać zakłady e-sportowe?

Jeśli masz odpowiednią wiedzę, oraz znasz dobrze daną drużynę, to jak najbardziej warto. Z racji tego, że jest to dość młoda dyscyplina ,,sportowa”, dzięki czemu legalni bukmacherzy nie mają póki co okazji na to, aby zatrudnić wybitnych specjalistów w dziedzinie przewidywania wyników e-sportowych, dlatego też szanse są niemalże wyrównane. Mimo wszystko warto pamiętać, że e-sport może być jeszcze bardziej nieprzewidywalny od zwykłych dyscyplin sportowych, dlatego też musisz wziąć to pod uwagę, kiedy obstawiasz zakłady na ten ,,sport”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button