Jak działa szybka rejestracja u bukmacherów – poradnik krok po kroku

Zakłady bukmacherskie mają w Polsce szerokie grono zwolenników. Jeszcze kilkanaście lat temu obstawianie zakładów możliwe było wyłącznie w punktach stacjonarnych. Dziś jest zupełnie inaczej – każdy gracz może bez wychodzenia z domu założyć swoje konto u internetowego bukmachera. Nie zajmuje to dużo czasu, co jest ogromnym atutem. Firmy bukmacherskie działające w internecie nieustannie wprowadzają szereg rozmaitych funkcjonalności i usprawnień, dzięki którym zakładanie konta staje się jeszcze prostsze.

szybka rejestracja konta w sts
Jak działa szybka rejestracja u bukmachera?

W chwili obecnej praktycznie każdy szanujący się bukmacher proponuje swoim graczom możliwość szybkiej rejestracji. Szybka rejestracja to specjalny tryb zakładania konta u bukmachera, który pozbawiony jest niepotrzebnych formalności. Jak szybka rejestracja działa w praktyce u najpopularniejszych polskich bukmacherów? 

Szybka rejestracja w firmie bukmacherskiej – jak to działa? 

Szybka rejestracja jest usługą, którą mają w swojej ofercie praktycznie wszystkie najpopularniejsze firmy bukmacherskie. Niektóre z nich mają wyłącznie opcję szybkiej rejestracji, a inne mają również dodatkowo pełną rejestrację. Wśród największych plusów szybkiej rejestracji wszyscy gracze wymieniają w szczególności czas zaoszczędzony na tym, że nie musimy wstawiać skanu dowodu osobistego czy podawać numeru rachunku bankowego. 

bonus bez depozytu bukmachera sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Szybka rejestracja wyróżnia się  tym od pełnej, że nie jest konieczne podawanie numeru rachunku bankowego czy wstawianie skanu dowodu osobistego. Wystarczy, że wstawimy tylko kilka danych osobowych oraz dane konta gracza, a będziemy mogli korzystać z praktycznie wszystkich funkcjonalności oferowanych przez daną firmę bukmacherską. Oczywiście, każde rozwiązanie ma zarówno plusy jak i minusy. Jakie są najważniejsze wady systemu szybkiej rejestracji?

Wady szybkiej rejestracji tkwią w późniejszych funkcjonalnościach, które są dostępne dla graczy. Każdy użytkownik konta bukmacherskiego założonego w ramach systemu szybkiej rejestracji nie może skorzystać z pełnego pakietu bonusów, np. w Betfan jest to aż 3100 PLN. Oprócz tego, są także nakładane limity na grę. Co najistotniejsze: osoby posiadające konto tymczasowe nie mogą wypłacić zgromadzonych przez siebie środków.

Plusem jest jednak to, że zaraz po przesłaniu skanu dowodu osobistego oraz wpisaniu numeru rachunku bankowego środki trafią na nasz rachunek. Dobrym rozwiązaniem jest zatem skorzystanie z systemu szybkiej rejestracji wtedy, gdy nie mamy dużo czasu, a później zmiana statusu konta na konto stałe. 

Firmy bukmacherskie bez dowodu 

Firmy  bukmacherskie oferujące skrócony proces rejestracji nazywa się w sposób potoczny bukmacherami bez dowodu. Wstawianie skanów dowodów osobistych jest bardzo żmudnym i przedłużającym się elementem całego procesu rejestracji, dlatego dla wielu osób jest to bardzo niekomfortowe. Czasami dzieje się również tak, że niektóre skany dowodów osobistych są odrzucane przez system ze względu na fakt, iż zdjęcia z dowodów są niewyraźne. To wszystko sprawia, że cały proces rejestracji pełnej mocno się wydłuża.

Bukmacher

Bukmacher internetowy w Polsce, który oferuje najwięcej graczom to Betclic. Ten legalny w Polsce bukmacher cieszy się dużym zaufaniem wśród graczy, opinie o betclic również są doskonałe. Graczom najbardziej podoba się oferta zakładów, wysokie kursy, promocje i darmowe bonusy.

Kody promocyjne bukmacherów

Back to top button